botoks na włosy

Nanoplastia włosów

W ostatnich latach nanoplastia włosów jest coraz częściej stosowana niż keratynowe prostowanie włosów. Mimo że oba te zabiegi są bardzo popularne i coraz częściej stosowane przez klientki salonów fryzjerskich to jednak nanoplastia cieszy się zdecydowanie większym zainteresowaniem.  Zabieg nanoplastii włosów to nowatorska i innowacyjna metoda, która już na etapie atomów i cząsteczek wnika w strukturę włosa w efekcie czego włosy są wyprostowane i wygładzone bez użycia różnych chemicznych substancji i kosmetyków.  A zatem wszystkie panie którym zależy na efekcie pięknych lśniących i gładkich włosów w naturalny sposób nanoplastia jest najlepszym rozwiązaniem.

Na czym polega zabieg nanoplastii włosów

Zabieg ten polega na bardzo trwałym wyprostowaniu włosów za pomocą prostownicy oraz specjalnie do tego przeznaczonego preparatu. Pod wpływem ciepła preparat wnika wgłęb włosa wpływając na jego strukturę. W składzie preparatu do nanoplastii włosów znajdują się tylko naturalne składniki jak kolagen, keratyna, olej arganowy, proteiny oraz witaminy.  Taka mieszanka naturalnych składników jest w stanie wyprostować nawet najbardziej pokręcone i trudne do ogarnięcia włosy, a nawet fryzury typu afro. Ogromną zaletą tego zabiegu jest przede wszystkim długo utrzymujący się efekt końcowy ponieważ może utrzymywać się on nawet do pół roku od zabiegu.

Nanoplastia w domu czy w salonie

Zabieg nanoplasti włosów powinien przeprowadzić dobry fryzjer, tylko wtedy będziemy mieli pewność, że zostanie on wykonany profesjonalnie przy użyciu najlepszych środków, a co za tym idzie jego efekt utrzyma się na długo. Koszt takiego zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od gęstości oraz długości włosów i w zależności od preparatu oraz solanu fryzjerskiego cena może wahać się od 300 do 1000 złotych. Niektóre panie decydują się jednak na wykonanie zabiegu na własną rękę w domu. Jeżeli czujemy się na siłach mamy odpowiedni sprzęt i środki do tego, jak najbardziej możemy zabieg wykonać w domu jednak bardzo ważne jest aby przeprowadzić go dokładnie, a przy tym również stosować się do zaleceń producenta preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *