Kalendarz Adwentowany 2021

Kalendarz adwentowy 2024 – rozpocznij odliczanie do świąt i codziennie otwórz jeden prezent!

Kalendarze adwentowe to fajny sposób na wczucie się w świąteczny nastrój. Każdego dnia zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia i jednocześnie dostajemy mały prezent. Na rynku jest wiele kreatywnych kalendarzy, ale nie ma nic lepszego niż zrobienie własnego. Zrób prosty kalendarz używając przedmiotów domowego użytku, lub kup kilka specjalnych materiałów, aby zrobić bardziej wyszukany jeden. Dodanie oficjalnego świątecznego odliczania do Twojego domu jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na świętowanie sezonu. Te kalendarze adwentowe DIY to świąteczny dodatek do każdej przestrzeni, który pomoże zarówno Tobie jak i dzieciom cierpliwie czekać na 24 grudnia. 

6 pomysłów na kalendarz adwentowy DIY – jak w domu zrobić kalendarz adwentowy?

Zamiast co roku kupować kalendarz adwentowego, aby odliczać czas do Bożego Narodzenia, można stworzyć swój własny, który będzie niepowtarzalny. Poniżej podajemy 6 pomysłów na wykonanie prostych kreatywnych kalendarzy. To może być świetna zabawa dla całej rodziny, która wprowadzi was w magiczną atmosferę świąt. Kalendarz adwentowy 2024 umili wszystkim oczekiwanie na gwiazdkę i Boże Narodzenie. 

  1. Mini kalendarz adwentowy z pończochy 

Ten uroczy i bardzo sprytny DIY wykorzystuje stare, niepotrzebne podarte dżinsy i zamienia je w dekoracje świąteczne. Wystarczy wyciąć z nich 24 buty, w który można schować prezenty i zawiesić je na choince. 

  1. Kalendarz adwentowy z papierowych torebek 

Do tego łatwego w wykonaniu kalendarza potrzebujesz tylko deski, sznurka i papierowych torebek! Możesz być tak kreatywny, i udekorować go serwetkami, lampkami lub drewnianymi gwiazdkami. To świetny sposób na ukrycie świątecznych gadżetów. 

  1. Kalendarz Adwentowy z wykorzystaniem wieńca

Nie uwierzysz, ale łatwo zrobisz oszałamiający kalendarz: wystarczy, że zrobisz wieniec z pianki i zawiniesz we wstążkę! Może do niego przykleić 24 pudełeczka, w których schowasz prezenty. 

  1. Kalendarz adwentowy z szufladami

Kolejnym pomysłem jest pudełko rzemieślnicze z szufladkami. Wystarczy je udekorować świątecznie i papierem ozdobnym i naklejkami i wewnątrz szufladek umieścić małe upominki. 

  1. Świąteczny kalendarz adwentowy z abażurów

Chwyć trochę kolorowego papieru i sznurka, a także rolki po papierze toaletowym, aby wykonać ten niesamowity kalendarz DIY. Rolki zamień na pięknie ozdobione abażury dla twoich prezentów i arcydzieło gotowe!

  1. Wiszący kalendarz adwentowy z papierową wioską

Wybierz najładniejszy papier, jaki możesz znaleźć i zrób te miniaturowe domki do wiszącego kalendarza adwentowego. Możesz również wykorzystać torebki ozdobne w których umieszczasz upominki na 24 dni.

To już wszystko! Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie najlepszy sposób na stworzenie wspaniałego kalendarza adwentowego z rodziną. Życzymy udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *