dobry fryzjer

Przedłużanie włosów – jak zrobić to dobrze?

Długie, gęste włosy to coś, do czego dąży wiele kobiet. Trudno się temu dziwić, w końcu wyglądają one naprawdę atrakcyjnie. Pozwalają również tworzyć wiele wspaniałych fryzur. Między innymi z tych powodów tak dużym zainteresowanie cieszy się usługa, jaką jest przedłużanie włosów.

Takie zabiegów nie warto wykonywać na własną rękę. Dlaczego? Ponieważ wtedy nie zapewnią one odpowiedniego efektu. Tylko profesjonalista, wyposażony w odpowiedniej jakości produkty, jest w stanie zagwarantować najwyższą możliwą skuteczność działania.

W jaki sposób odbywa się przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim?

 

Ogromne znaczenie ma tu wybór właściwej metody, która często jest dobierana do rodzaju włosów. Niezwykle cenione jest tak zwane kanapkowe przedłużanie włosów, które salon fryzjerski realizuje z użyciem kosmetyków najwyższej jakości. Między innymi takich jak Easihair Pro.

Dlaczego ta metoda jest tak popularna? Ponieważ zapewnia uzyskanie końcowego efektu w bardzo krótkim czasie. Często wystarczy zaledwie 45-50 minut, by włosy zostały wyraźnie wydłużone. Co równie istotne, technologia kanapkowa jest bardzo bezpieczna dla włosów naturalnych. Nie powoduje ich zniszczenia, ani osłabienia. Kocowy efekt jest natomiast pozbawiony wrażenia sztuczności, co również ma ogromne znaczenie.

To jednak nie koniec. Dobry fryzjer korzystający z metody kanapkowej jest w stanie zapewnić, że przedłużone włosy będą utrzymywać się nawet przez rok. Jeśli zaś chodzi o ich pielęgnację, nie wymaga ona stosowania żadnych drogich produktów dodatkowych. Jak więc widać, technologia kanapkowa zasługuje na to, aby przyjrzeć się jej bliżej. Szczególnie wówczas, gdy jej realizacją zajmują się cenione salony, które zatrudniają doświadczonych fachowców. Przed podjęciem ostatecznej decyzji na pewno warto przyjrzeć się im bliżej. Chociażby po to, aby sprawdzić, jak świadczone usługi są oceniane przez pozostałych klientów. Jest to najlepszy sposób na to, aby uniknąć ewentualnych pomyłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *